Bilya.Network Siteleri


Bilya Network:
Bilya Network bilya.net tarafından oluşturulan sitelerin bir araya geldiği özel platformdur. Durmadan gelişen sistem şu an için dört ana alan adında hizmet vermektedir. Bunlar

Manavgatwebtasarim.com
Manavgat esnaflarına ve firmalarına özel geliştirilen sitelerden oluşur 200 civarında site hizmeti ile manavgatwebtasarim.com, Manavgat'ın her türlü iş alanına web sitesi yapabilme özelliğine sahiptir.

Avukatsitesi.com
Tüm Türkiye'de avukatlara özel uzantı olan av.tr sitelerini çok uygun fiyatlı sunan özel sistemdir. Gaziantepten, Bursaya yüzlerce avukatın kullandığı sistem standart modüllerin yanında avukatlara özel çalışma alanları, soru cevap, e-müvekkil gibi bir çok sisitemi de desteklemektedir.

Tatilde.net
Bölgemizdeki turizm alanında faliyet gösteren oteller, işletmeler, restaurantlar için özel olarak geliştirilmiş sistem, sunduğu hizmet ve sağladığı deneyim ile sadece bölgeye değil tüm dünyaya otellerimizi tanıtıyor.

Manavgat-emlak.com
Gerek manavgat içi, gerekse Side gibi turistik alanlarda emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapan müşterilerimize basit anlaşılır ve özel emlak sistemi hizmeti veren özel bir sitedir.
bilya.network e-posta bilya.network twitter bilya.network facebook
Bilya.net Web Tasarım ve Yazılım
(0242) 742 67 72 - Yukarı Hisar Mah. Şelale Cad. No:16 Manavgat/Antalya
info@bilya.net